Selecteer een pagina

Aanstaande vrijdag ( 3 mei) is alweer de vierde veiling voor Serious Request 2013 in De Blokhuispoort. Om 17.30 uur wordt er weer geveild in Café de Bak. De teller staat nu bijna op € 7000,- en elke veiling wordt er meer geld opgehaald.

Wie echt iets bijzonders in huis wil halen kan bieden op de door mij aangeboden ingelijste monoprint. Een zeefdruk waar maar één exemplaar van bestaat. Een unieke GoSterk  voor aan je muur.

Andere veilingitems zijn onder andere:

  • Figurantenrol in Penoza 3. (met Erik Corton, Monique Hendrickx, Thomas Acda, Fedja van Huêt.)
  • Dag varen voor tien personen met de Brutus, inclusief twee kapiteins en een drankje.
  • Unieke Café de Bak-bank
  • VIP-kaart voor Iepenloftspul de Oerfal

Niemand minder dan Nynke Laverman en Marijke Roskam zijn veilingmeesters tijdens deze bijzondere veiling. Zij hebben ook de nodige veilingstukken geregeld.

  • Twee concertkaarten voor de premiere van “Alter”, de nieuwe debuut cd van Nynke.
  • Kijkje achter de schermen van het RTL Nieuws.

Het belooft weer spectaculair te worden op vrijdag 3 mei. De veiling begint om 17:30 uur in Café de Bak in De Blokhuispoort. Wees erbij en misschien ben jij straks in het bezit van een prachtig veilingitem ten bate van Serious Request 2013. Meer informatie op de Facebook pagina van Het Glazen Huis Leeuwarden.

Pin It on Pinterest

Share This